Kompmenetrend

Értékelés

Értékelje most!
5
2
4
0
3
0
2
0
1
1
3,7
3,667 az 5-ből - 3 vélemény alapján

     

Kompjáratok indulása Szántód révből:

  • január 1. - február 22. - 07:00 és 17:00 óra között óránként indul
  • február 23. - március 13. - 07:00 és 18:00 óra között óránként indul
  • március 14. - április 26. - 06:40 és 18:40 óra között 40 percenként indul
  • április 27. - május 10. - 06:40 és 20:00 óra között 40 percenként indul
  • május 11. - június 28. - 06:40 és 21:20 óra között 40 percenként indul
  • június 29. - augusztus 26. - 06:40 és 23:20  óra között 40 percenként indul
  • augusztus 27. - szeptember 30. - 06:40 és 20:00 óra között 40 percenkén indul
  • október 1. - november 4. - 06:40 és 18.40 óra között 40 percenként indul
  • november 5. - november 18.  - 07:00 és 18:00 óra között óránként indul (időjárási viszonyoktól függően)
  • november 19. - december 31. - 07:00 és 17:00 óra között óránként indul (időjárási viszonyoktól függően

   

Kompjáratok indulása Tihany révből:

  • január 1. - február 22. - 07:15 és 17:15 óra között óránként indul
  • február 23. - március 13. - 07:15 és 18:15 óra között óránként indul
  • március 14. - április 26. - 07:00 és 19:00 óra között 40 percenként indul
  • április 27. - május 10. - 07:00 és 20:20 óra között 40 percenként indul
  • május 11. - június 28. - 07:00 és 21:40 óra között 40 percenként indul
  • június 29. - augusztus 26. - 07:00 és 23:40  óra között 40 percenként indul
  • augusztus 27. - szeptember 30. - 07:00 és 20:20 óra között 40 percenkén indul
  • október 1. - november 4. - 07:00 és 19.00 óra között 40 percenként indul
  • november 5. - november 18.  - 07:15 és 18:15 óra között óránként indul (időjárási viszonyoktól függően)
  • november 19. - december 31. - 07:15 és 17:15 óra között óránként indul (időjárási viszonyoktól függően)

  

A hivatalos menetrendről, a díjszabásról és az igénybe vehető kedvezményekről  további tájékoztatást az oldal alján letölthető dokumentumok között talál!

  

Amennyiben a szélsőséges időjárás, illetve a kedvezőtlen jégviszonyok miatt a kompszolgáltatás nem üzemel, a Balatoni Hajózási Zrt. honlapján, Facebook oldalán és az útinform hírek segítségével is felhívják utasaik figyelmét. A részletes utazási feltételeket az üzletszabályzat tartalmazza, mely letölthető a BAHART honlapjáról, illetve elérhető a Társaság révkikötőiben.

A BAHART a menetrend- és árváltoztatás jogát fenntartja!

                   

Látnivaló jellemzői
Település: Szántód
Földvár kártya: Nem

Letöltések

Hírlevél A feliratkozással elfogadja az adatvédelmi nyilatkozatot

Segítségre van szüksége? A Tourinform iroda munkatársai várják hívását!

+36-84/540-220

vagy írjon nekünk!